آیا تاکنون به تاسیسات ساختمان به عنوان قلب تپنده آن توجه کرده اید؟

نقشه های سه بعدی

 

 
نقشه های سه بعدی
 
راهی مطمئن برای کاهش هزینه ساخت و ساز
امروزه با توجه به کاهش شدید نرخ عرضه ساختمان های آماده در وضعیت رکود اقتصادی ،محاسبه دقیق برای به حداقل رسیدن قیمت تمام شده به امری ناگزیر تبدیل گشته و هر مدیر و کارفرمای هوشمندی به خوبی میداند که کاهش هزینه و کنترل دقیق پروژه،یکی از راهکارهای اساسی جهت بهره وری و کسب سود بیشتر است.
در بخش تاسیسات ساختمان و به خصوص در مقوله اجرا و راه اندازی موتور خانه و سیستم حرارت مرکزی ، متاسفانه هنوز هم بخش عمده ای از پرئژه به صورت سنتی و بدون بهره گیری از دانش روز و شیوه های نوین پیاده سازی می شوند.
از جمله ایرادهایی که می توان به روش های معمول گرفت آزمون و خطاهای زیاد ،عدم کنترل کافی و هدر رفت یا به اصطلاح پرت اقلام مصرفی و نیز مدت زمان طولانی است که صرف اجرا می شوند.
گروه فراسازان نوین برای اولین بار از این روش اجرا و نصب موتور خانه پروژه عظیم پارک آبی پاهان شهر (تالارآبی آبسار)استفاده نموده و عملا با این کار میزان در اجرای نقشه های تاسیساتی را به حداقل ممکن رسانده است و به عبارتی ، قبل از دست بکار شدن برای اجرای فیزیکی پروژه شکل نهایی آن توسط کادر متخصص و با کمک نرم افزار های ویژه به صورت 3بعدی بدست آمد به خوبی آن را اجرا کرده و در حقیقت محصول نهایی را تبدیلبه موتور خانه ای بی نقص و با کارایی بالا نموده است .
گروه فراسازان نوین به عنوان تنها گروهی که به صورت تخصصی قادر به طراحی 3بعدی و اجرا ی حرفه ای پروژه های سرمایشی ، گرمایشی  می باشد. استفاده از این روش را که سبب صرفه چویی ریالی و زمانی قابل توجهی می گردد به تمامی کارفرمایان محترم ،انبوه سازان،اعضائ سازمان نظام مهندسی ،مشاورین و طراحان تاسیسات و مجریان تاسیساتی پیشنهاد نموده و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری اعلام می دارد. 

 
 
دلایل زیر باعث شده تا کارفرمایان ، طراحان و مجریان حرفه ای استفاده از طراحی 3 بعدی برای تاسیسات مکانیکی ساختمان امری لازم و بدهی به شمار آورند:
 
 1. حدود 20 درصد در کل هزینه های مصالح اجرایی صرفه جویی می شود.
 2. امکان پیش بینی دقیق قیمت نهایی قبل از اجرا و در صورت نیاز تغییر برند تجهیزات جهت رسیدن به قیمت مطلوب وجود دارد.
 3. به دلیل افزایش دقت اجرا و کنترل پیش نگرانه ، ضایعات مصالح مصرفی به حد صفر نزدیک می شود.
 4. سرعت اجرای پروژه  بیش از 50 درصد افزایش یافته سبب تکمیل سریعتر کل پروژه ساختمانی خواهد شد.
 5. امکان هر گونه اصلاح در چیدمان و نحوه اجرا و جلوگیری از برخورد و تداخل لوله ها قبل از شروع عملیات و تحمیل هزینه وجود دارد.
 6. با ایجاد چشم انداز دقیق تر ، سریع تر راحت تر مصالح اجرایی و تجهیزات وجود دارد.
 7. امکان لیست برداری دقیق تر ، سریع تر و راحت تر مصالح اجراییو تجهیزات وجود دارد .
 8. امکان مدیریت و اجرای موازی بخش های مختلف به صورت همزمان وجود دارد که باز هم سرعت تحویل پروژه را افزایش میدهد.
 
  برای اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید:


 

برگزاری دوره های کاربردی
شبیه سازی نقشه های دو بعدی  
نظرسنجی
شما از چه قشری هستید؟
آمار بازدید
 • کل بازدید : 806658
 • بازدید امروز : 270
 • بازدید دیروز : 230
 • بازدید این ماه : 1927
 • آخرین بازدید : پنجشنبه 20 بهمن 1401 (12:51) ب.ظ
1401 بهمن
پنجشنبه
20