از جوانی من در این است که هر روز چیز تازه ای یاد می گیریم
آیا تاکنون به تاسیسات ساختمان به عنوان قلب تپنده آن توجه کرده اید؟

فن کوئل

  فن کوئل وسیله ای است که علاوه بر استفاده جهت گرمایش و سرمایش سریع محیط، تاثیر قابل توجهی در چگونگی دکوراسیون محل نصب نیز دارد. برخلاف اکثر تجهیزات تهویه مطبوع که در محل هایی دور از دید قرار دارند و شاید نمای ظاهری آنها از اهمیت چندانی برخوردار نباشد، ظاهر فن کویل یکی از مولفه های مهم در زیباسازی محل نصب می باشد.

مزایای ویژه فن کوئل :
  1- طراحی خاص بدنه:
در طراحی بدنه فن کوئل سعی برآن بوده است تا محصول نهایی بتواند بر زیبایی محل نصب خود افزوده و ظاهری موزون و زیبا داشته باشد، علاوه بر آن سعی شده است تا ضمن رفع معایب موجود در مدلهای قدیمی فن کوئلها، تکنولوژی روز جهانی این محصول نیز در آن بکاربرده شود.
 
2- ساختار محکم بدنه:
با توجه به مسائل فرهنگی و مشکلاتی که اغلب به دلیل نشستن افراد روی فن کوئل ها ایجاد می شود، در طراحی این فن کوئل ها توجه خاصی به محکم بودن آن شده و قسمتهای حساس بدنه که معمولا در معرض صدمه هستند همگی فلزی بوده و دارای مقاومت لازم برای تحمل چنین مواردی می باشد.

 
3- امکان سرویس ساده و سریع:
  ساختار فن کوئل به نحوی طراحی شده است که سرویس و دسترسی به اجزاء داخلی آن به سادگی امکانپذیر است، این مسئله بخصوص در مجتمع های مجهز به تعداد زیادی فن کوئل برای پرسنل تاسیسات ساختمان که کار سرویس و نگهداری بر عهده آنهاست از اهمیت بالایی برخوردار است.
بازدید : 6344 26 مرداد 1390 ساعت 10:32 ق.ظ

برگزاری دوره های کاربردی
شبیه سازی نقشه های دو بعدی  
نظرسنجی
شما از چه قشری هستید؟
آمار بازدید
  • کل بازدید : 762242
  • بازدید امروز : 234
  • بازدید دیروز : 213
  • بازدید این ماه : 2242
  • آخرین بازدید : سه شنبه 18 مرداد 1401 (17:51) ب.ظ
1401 مرداد
سه شنبه
18