آیا تاکنون به تاسیسات ساختمان به عنوان قلب تپنده آن توجه کرده اید؟

فن کوئل

  فن کوئل وسیله ای است که علاوه بر استفاده جهت گرمایش و سرمایش سریع محیط، تاثیر قابل توجهی در چگونگی دکوراسیون محل نصب نیز دارد. برخلاف اکثر تجهیزات تهویه مطبوع که در محل هایی دور از دید قرار دارند و شاید نمای ظاهری آنها از اهمیت چندانی برخوردار نباشد، ظاهر فن کویل یکی از مولفه های مهم در زیباسازی محل نصب می باشد.

مزایای ویژه فن کوئل :
  1- طراحی خاص بدنه:
در طراحی بدنه فن کوئل سعی برآن بوده است تا محصول نهایی بتواند بر زیبایی محل نصب خود افزوده و ظاهری موزون و زیبا داشته باشد، علاوه بر آن سعی شده است تا ضمن رفع معایب موجود در مدلهای قدیمی فن کوئلها، تکنولوژی روز جهانی این محصول نیز در آن بکاربرده شود.
 
2- ساختار محکم بدنه:
با توجه به مسائل فرهنگی و مشکلاتی که اغلب به دلیل نشستن افراد روی فن کوئل ها ایجاد می شود، در طراحی این فن کوئل ها توجه خاصی به محکم بودن آن شده و قسمتهای حساس بدنه که معمولا در معرض صدمه هستند همگی فلزی بوده و دارای مقاومت لازم برای تحمل چنین مواردی می باشد.

 
3- امکان سرویس ساده و سریع:
  ساختار فن کوئل به نحوی طراحی شده است که سرویس و دسترسی به اجزاء داخلی آن به سادگی امکانپذیر است، این مسئله بخصوص در مجتمع های مجهز به تعداد زیادی فن کوئل برای پرسنل تاسیسات ساختمان که کار سرویس و نگهداری بر عهده آنهاست از اهمیت بالایی برخوردار است.
بازدید : 6473 26 مرداد 1390 ساعت 10:32 ق.ظ

برگزاری دوره های کاربردی
شبیه سازی نقشه های دو بعدی  
نظرسنجی
شما از چه قشری هستید؟
آمار بازدید
  • کل بازدید : 789490
  • بازدید امروز : 142
  • بازدید دیروز : 218
  • بازدید این ماه : 5504
  • آخرین بازدید : سه شنبه 8 آذر 1401 (17:29) ب.ظ
1401 آذر
سه شنبه
8